Tütün Bağımlılığı

Eğitimin Adı : Yetişkin Düzeyi İçin TBM Tütün Bağımlılığı Eğitimi

Materyaller

Yetişkin Düzeyi Tütün Bağımlılığı Eğitimi materyalleri, sigara kullanımının kısa ve uzun vadeli etkileri, pasif içicilik, nargile, e-sigara ve kaçak sigara kullanımının zararları, sigara bağımlılığından korunmak için yapılması gerekenler gibi konularda yetişkin bireylerin yeterli bilgi ve bilinç düzeyine ulaşması amacıyla hazırlanmıştır.

Bu Programdan Beklenen Sonuçlar:
Bu program esnasında yapılan sunum ve etkinlikler ile sonrasında yapılacak çeşitli faaliyetler sonucunda katılımcıların "Tütün Bağımlılığı Alanı Üniversite / Yetişkin Düzeyi Kazanımları" listesinde yer alan kazanımlara erişmeleri hedeflenmektedir.

​​

Eğitimin Adı : Ebeveyn Düzeyi İçin TBM Tütün Bağımlılığı Eğitimi

Materyaller

Ebeveynlere Dönük Tütün Bağımlılığı Eğitimi materyalleri, sigara kullanımının kısa ve uzun vadeli etkileri, pasif içicilik, nargile, e-sigara ve kaçak sigara kullanımının zararları, sigara bağımlılığından korunmak için yapılması gerekenler gibi konularda ebeveynlerin yeterli bilgi ve bilinç düzeyine ulaşması amacıyla hazırlanmıştır.

Eğitimin Adı : Lise Düzeyi İçin TBM Tütün Bağımlılığı Eğitimi

Materyaller

Bu Programdan Beklenen Sonuçlar:
Bu program esnasında yapılan sunum ve etkinlikler ile sonrasında okul bünyesinde yapılacak faaliyetler sonucunda katılımcıların "Tütün Bağımlılığı Alanı Lise Düzeyi Kazanımları" listesinde yer alan kazanımlara erişmeleri hedeflenmektedir.

Eğitimin Adı : Ortaokul Düzeyi İçin TBM Tütün Bağımlılığı Eğitimi

Materyaller

Ortaokul Düzeyi Tütün Bağımlılığı Eğitimi materyalleri, sigaranın içindeki maddeler, sigara kullanımının kısa ve uzun vadeli etkileri, sigaranın tetiklediği hastalıklar, pasif içicilik, hayır deme becerisi, sigara bağımlılığı, sigara bıraktıktan sonra vücutta gerçekleşen olaylar gibi konularda bireylerin yeterli bilgi ve bilinç düzeyine ulaşması amacıyla hazırlanmıştır.
​​​​​​​

Eğitimin Adı : İlkokul Düzeyi İçin TBM Tütün Bağımlılığı Eğitimi

Materyaller

İlkokul Düzeyi Tütün Bağımlılığı Eğitimi materyalleri, sigaradan korunma yolları, sigaranın neden olduğu hastalıklar, pasif içicilik, hayır deme becerisi, sigaradan uzak durma yolları gibi konularda bireylerin yeterli bilgi ve bilinç düzeyine ulaşması amacıyla hazırlanmıştır.

UYGULAYICI AnaOkulu İlkokul Ortaokul LİSE YETİŞKİN EBEVEYN
Yükleniyor